Wiele instalacji – jeden system

Wszystko pod Twoją kontrolą

Oferowane przez nas systemy to kompleksowe zarządzanie instalacjami w twoim domu. Inteligentny dom to szeroki wachlarz możliwości sterowania i konfiguracji oraz niezwykle łatwy sposób aby z dowolnego miejsca na świecie,kontrolować to co dzieje się w domu. Kontrolujesz wszystkie urządzenia w Twoim domu, od oświetlenia, przez rolety, wentylację i ogrzewanie po nawodnienie ogrodu.

Bezpieczeństwo, komfort i wygoda, oszczędność energii oraz czasu, prosta i intuicyjna obsługa

to wszystko i wiele więcej możesz mieć dzięki naszym systemom.
Smart Home, wyposażony w moduły integracyjne, a także moduły wejściowe, może zostać połączony z systemem alarmowy, stwierdzając czy domownicy opuścili budynek. Wówczas, nawet gdy zapomnisz wyłączyć światło, bądź zamknąć rolety, system zareaguje, a Ty oszczędzisz na ogrzewaniu, wentylacji czy oświetleniu. Posiada on także sterowniki czasu rzeczywistego oraz sterowniki temperatury, zapewniające właściwe warunki oraz informujące o bieżącej dacie i godzinie.

Wyjeżdżając na wakacje, jednym ruchem palca po szklanym panelu sensorowym zmieniasz harmonogramy temperatur i wentylacji, zamykasz rolety, uzbrajasz system alarmowy. Pomagają w tym między innymi moduły roletowe. Gdy pomysł o wyjeździe przychodzi spontanicznie, nie musisz wracać do domu, wszystko to zrobisz przez telefon. Podczas Twojej nieobecności wentylacja pracuje tylko w stopniu, który jest niezbędny. Masz możliwość symulacji Twojej obecności, a Twój trawnik będzie dalej odpowiednio nawodniony, w zależności od opadów atmosferycznych i nasłonecznienia.

Jeszcze nigdy system sterowania budynkiem nie był tak łatwy w montażu, intuicyjny w obsłudze oraz przyjazny dla portfela.

Czym może sterować nasz system ?

Oświetleniem typu włącz-wyłącz (LED, żarowe, halogenowe, energooszczędne, jarzeniowe),
Ściemnialnymi źródłami światła (LED, żarowe, halogenowe),
Oświetleniem LED RGB – zmiana barwy i jasności świecenia,
Gniazdami sieciowymi lub odbiornikami zasilanymi dowolnym napięciem,
Żaluzjami i roletami zewnętrznymi / wewnętrznymi,
Furtkami, bramami skrzydłowymi i przesuwnymi,
Temperaturą, ustawianą niezależnie dla każdego pomieszczenia w budynku,
Zrównoważone sterowanie temperaturą w pomieszczeniach z wykorzystaniem kontaktronów okiennych,
Integracja z instalacjami alarmowymi,
Zraszaczami ogrodowymi,
Sprzętem RTV,
Kamerami IP,
Systemami nagłośnienia,
Systemami rekuperacji, wentylacji,
Wideodomofonami.