Oświetlenie LED

Taśmy LED

Oferujemy tamy led o gwarancji 3 – 5 lat. Od barwy ciepłej po zimne. Od standardowych zastosowań po specjalistyczne.

Classic

Taśmy LED o uniwersalnych parametrach, o białej barwie światła oraz RGB. Idealne do ogólnych zastosowań.

Expert

Taśmy LED przeznaczone do zastosowań specjalistycznych. Odpowiadają na potrzeby wymagających użytkowników.

Waterproof

Taśmy LED w elastycznej, nieżółknącej silikonowej osłonie o wysokiej klasie szczelności IP65 oraz IP67.


Listwy i profile montażowe

Profile led wpuszczane

profil ten przeznaczony do wbudowania w sufit typu gips-karton. Oprawa w połączeniu z diodami dużej mocy może stanowić główne źródło światła w pomieszczeniu. Posiada klosz dostępny w dwóch wersjach przeźroczystości, który jest łatwo zdejmowalny nawet po zamontowaniu profilu. Dostępna jest także maskownica montowana zamiast klosza, pod której dociętym fragmentem można ukryć zasilacz.

Profile natynkowe

Doskonale sprawdza się w szerokich ciągach komunikacyjnych. Wewnętrzne odblaski montowane opcjonalnie mogą podnieść moc świecenia o kilkanaście procent.

Profile led do zabudowy

Profil do zabudowy (24,7×20) w systemie montażu sufitowego daje możliwość zlicowania powierzchni lampy liniowej wraz z sufitem. Dzięki bocznym bazom montażowym przykręcanym do sufitu tworzy się dystans odpowiedniej szerokości umożliwiający swobodne wpuszczenie oprawy między nie.


Zasilacze MEAN WELL

Obliczamy obciążalność prądową twojego oświetlenia LED i dobieramy optymalne zasilacze.

Zasilacze stałoprądowe LED seria HLG-C w obudowie metalowej

Popularna i niezawodna seria HLG-C ze stałym prądem na wyjściu. Solidna metalowa obudowa przy temperaturze pracy -40~+70°C daje nam gwarancję stabilnej pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych. Dedykowany w instalacjach montowanych na zewnątrz, oświetlenia ulicznego. Seria ta występuje w różnych wersjach, np. z literą A(regulacja prądu wyjściowego) lub B(funkcja ściemniania – 1~10VDC, PWM, rezystor). 7 lat gwarancji i wysoka sprawność czynią tą serię poważnym graczem na rynku zasilaczy przeznaczonych do wszelkiego rodzaju oświetlenia LED. 

Zasilacze stałoprądowe LED seria LPC obudowa IP67

LPC to zasilacze prądowe do systemów oświetleniowych LED w plastikowej wodoszczelnej obudowie z IP67 z zakresem temperatury pracy -30~+70°C. Dostępne przedziały mocy od 18 aż do 150W, dodatkowo szeroki zakres napięcia zasilania 90~305VAC. Charakteryzują się stałym prądem na wyjściu od 350mA do 2100mA w zależności od modelu, oraz wieloma zabezpieczeniami: przeciwzwarciowym, przeciążeniowym, nadnapięciowym oraz termicznym .Odporność na przepięcia 300VAC przez 5 sekund, chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza pozwala nam na temperaturę pracy obudowy w zakresie -30~+70°C.

Zasilacze stałoprądowe LED seria APC budżetowe

APC to budżetowa seria zasilaczy prądowych do systemów oświetleniowych LED, ekonomiczna seria w izolowanej plastikowej obudowie z IP30 i izolacji klasy II. Szeroki zakres napięcia zasilania z zakresu 90-264 VAC oraz 127-370 VDC stanowią o szerokim zastosowaniu zasilaczy. Chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza oraz wysoka niezawodność pozwalają na temperaturę pracy obudowy w zakresie -30~+70°C. Stały prąd wyjściowy niezależnie od obciążenia o parametrach od 250 – 1050 mA, oraz szeroki przedział mocy: 8/12/16/25/35  dają nam duże możliwości zastosowania czy to w naszych domowych instalacjach LED, czy przy lampach lub diodach. Zasilacz dedykowany jest do użycia wewnątrz pomieszczeń.